Koty mogą nas rozbawić – cats

Leave a comment

Koty na youtube to jedna z najpopularniejszych rozrywek. Choćby wiele osób się do tego nie przyznaje, to prawie każdy ma swój ulubiony filmik z udziałem tych zwierząt. Nic dziwnego – po bliższym poznaniu okazuje się, że to bardzo inteligentne istoty. Poza tym posiadają w sobie dużo wdzięku, wręcz w sytuacji, gdy zostają kompletnie zaskoczone.

Funny cats compilation to zmontowane krótki filmiki, które częstokroć posiadają znaczną oglądalność. Wyszukiwane poprzez tę słowo kluczowe jest niebywale komfortowe – w bardzo wielu sytuacjach pozwala na obejrzenie najciekawszych kawałków z danego roku. To oszczędza nasz czas, kiedy pragniemy zająć się czymś de facto interesującym – to niemały oglądaniem śmiesznych kotów.

Pod tagiem funny cats compilation możemy znaleźć faktycznie kilka – przykładowo kota, który tak naprawdę jest ninja i nie rusza się, dopóki widzi kamerę. Dużą oglądalność mają także ujęcia z kocimi akrobatami. Nie jest istotne, gdzie umieścisz ulubioną zabawkę kota. On i tak po nią wskoczy i z wdziękiem położy ją tam, gdzie powinna być. Przynajmniej takie wnioski można wyciągnąć z nagranych ujęć. Ciekawe są również filmiki dotyczące niewielkich kociaków – są one zwykle zabawne i słodkie wręcz wówczas, gdy nic nie robią. Interesujące są również relacje między kotem a innymi rzeczami świata. Te filmiki są w większości sytuacji dowodem na to, że kot bez trudu owinie sobie każdego wokół palca – prośby o jedzenie są zwykle spełniane natychmiast, gdy wyłącznie zwierzę wykona najprostszą sztuczkę. Pies w każdej sytuacji zrobi to, co powie mu kot. Jedynymi zwierzętami, które mogą robić z futrzaną inteligencją co wolą są małe kaczuszki – nie wierzysz? Sprawdź!