Monitoring przetargów 

Leave a comment

Uczestniczenie w państwowych przetargach jest bardzo istotne dla każdego przedsiębiorstwa. Nic tak przecież nie zwiększy waszych profitów inwestycyjnych, jak wygrany przetarg państwowy o wartości kilkudziesięciu albo kilkuset tysięcy zł. Przetarg na obsługę prawną jednej z państwowych spółek może ustawić waszą kancelarią na najbliższych kilkanaście miesięcy.

Nic zatem dziwnego, że wszystkie przedsiębiorstwa są zmobilizowane do poważnego zaangażowania się w przetarg, aby go wygrać. Ciężko jest jednak z uwagą monitorować wszystkie przetargi, gdyż co roku jest ich od kilku do kilkudziesięciu tysięcy. Każda spółka państwowa , a dodatkowo jednostka administracyjna jest zobowiązana do wykonywania zakupów wyłącznie i jedynie w drodze przetargów. Warto więc odnaleźć szybki i dość tani sposób na monitorowanie przetargów, w szczególności pod względem najbardziej ciekawych was ofert. 
Monitor przetargów umożliwi wam na bieżąco zdobywać informacje na temat najbardziej interesujących was ofert. Nie jest to jednakże darmowy serwis i co miesiąc jest pobierana opłata. Szybkie zdobycie informacji o organizowanym przetargu jest jednak warte wydania tych kilkudziesięciu pln miesięcznie. Im szybciej dowiecie się o planowanym przetargu, tym więcej czasu wasza firma będzie posiadała na przygotowanie najlepszej oferty, która na pewno odniesie sukces. Warto więc wykupić abonament, gdyż dzięki niemu wasze szanse na wygranie przetargu i osiągnięcie tym samym bardzo wysokich, ponadprzeciętnych profitów, znacznie idą w górę. 

Źródło: przetarg ostrołęka.