Nowa moda – sweet focia

Stale powiększająca się ilość ludzi robi sobie różnego rodzaju selfie, czyli zdjęcia robione z ręki, na których przeważnie jest się własnymi siłami albo z znajomymi. Jest to prosty i zarazem świetny sposób na uwiecznienie intrygujących chwil.

W dużej liczbie przypadków selfie robione są w wyjątkowych sytuacjach lub z ciekawymi ludźmi. Jeśli ktoś przykładowo spotyka gdzieś własnego idola, to z całą pewnością będzie chciał zrobić sobie z nim zdjęcie, a nie w każdej sytuacji jest na tyle czasu i możliwości, by mogło to być gruntownie zrealizowane, pozowane zdjęcie. Nic zatem dziwnego, że popularna sweet focia jest wtedy odpowiednim rozstrzygnięciem. Można ją zrobić w wiele sekund, a nawet jeśli zdjęcie nie będzie doskonałe, to wszakże nie o to w tym Tobie chodzi. Istnieje wręcz strona, na której miłośnicy fotografii robionych smartfonem z ręki wrzucają swoje dzieła. Można tam także wyszukać ciekawe obrazki znanych i lubianych osób, a też fotografię zwykłych ludzi, które ze stuprocentową pewnością zapadną nam w pamięć. Przykładem mogą być fotografie robione w trakcie uprawiania sportów. Tego rodzaju zdjęcia można odkryć w serwisie selfies.pl, który jest regularnie aktualizowany, dzięki czemu właściwie każdy ma możliwość w nim odnaleźć coś dla siebie.

Popularność wspomnianych zdjęć z całą pewnością nie zmaleje, a dosłownie wzrośnie w ciągu najbliższych lat, dlatego warto obserwować obowiązujące trendy i sprawdzać, jakiego rodzaju zdjęcia cieszą się największym zainteresowaniem. W ten sposób można własną pracą zacząć robić lepsze ilustracje, czyli sweet focia, które przyciągną zainteresowanie użytkowników globalnej sieci Internet i będą cieszyły się dużą popularnością.