OC na 30 dni

Ubezpieczenie oc jest zgodnie z prawem obowiązkowe. Są jednakże sytuacje, w których nie potrzebujemy długoterminowego ubezpieczenia. W takiej okoliczności wygodnym oraz praktycznym rozstrzygnięciem jest oc krótkoterminowe.

Jest to oferta ukierunkowana zarówno dla klientów indywidualnych, jak też dla komisów samochodowych a także dealerów samochodowych. Warto więc dowiedzieć się znacznie więcej na temat krótkoterminowego ubezpieczenia oc.
Polisa oc krótkoterminowa – co warto wiedzieć na jej temat?
Przede wszystkim należy zaznaczyć, że ubezpieczenia komunikacyjne krótkoterminowe są wydawane na okres 30 dni. W związku z tym przez miesiąc czasu obowiązuje okres ochrony, identyczny jak w sytuacji standardowego ubezpieczenia oc. Prócz tego, o ile wykupujemy taką krótkoterminową polisę, nie musimy jej wypowiadać po zakończeniu czasu jej trwania. A przy tym, mamy też możliwość wielokrotnego wznawiania. Nie musimy się też obawiać, że przy dalszym wznowieniu składka polisy wzrośnie, ponieważ ubezpieczyciel zapewnia stałą wysokość. Co równie ważne, ubezpieczenia oc na 30 dni nie są obłożone żadnymi limitami dotyczącymi liczby wykupowanych polis. Co za tym idzie, jest to bardzo komfortowa oferta dla osób prowadzących działalność gospodarczą, taką jak przykładowo komisy samochodowe. Krótkoterminowa polisa jest przewidziana zarówno dla samochodów osobowych, jak także ciężarowych a także dostawczych. Jest to więc kompleksowa usługa, która wychodzi naprzeciwko potrzebom różnych dziedzinie klientów. Co więcej, krótkoterminową policę oc można wykupić on-line.

Więcej: ubezpieczenia samochodowe 30 dni.