Odwracane PDF

Leave a comment

Z plików PDF można w bardzo łatwy sposób przygotować specjalną gazetkę. Takie gazetki są w znaczącej liczbie przypadków stosowane przez sieci sklepów do prezentowania nowej oferty albo oferty promocyjnej. Flipbook WordPress może być skonstruowany w formie informacji na stronie opartej na silniku WordPress.

Trzeba do tego zakupić jedynie specjalny moduł, który połączy wszystkie strony przygotowane w pdf-ie i stworzy z tego obracaną gazetkę.
Będziemy posiadać wtedy wrażenie, jakbyśmy mieli łatwą gazetkę, w której otwieramy strony. PDF flipbook nie jest jakimś nowym odkryciem, bo tego rodzaju forma prezentacji jest stosowana już od wielu lat. Do dzisiaj jest jednak na tyle interesująca, że ludzie bardzo chętnie decydują się na to, by ją używać w swoich firmach. Dzięki takim flipbookom można prezentować też inne rzeczy, np produkty z oferty z nowego katalogu, nową kolekcję towarów itd (sprawdź: pdf to flipbook). PDF to flipbook jest wyjściem dość intuicyjny w obsłudze i dość niedrogim. Zakup takiego modułu kosztuje raptem kilka do kilkunastu dolarów. Nie jest to zatem jakiś duży wydatek, jednakże taki moduł znacznie ułatwia pracę i sprawia, że osiągnięty efekt jest zdecydowanie bardziej atrakcyjny, niż miałoby to miejsce w przypadku gazetki, którą oglądamy strona po stronie. Tym podobne rozwiązania cieszą się w teraźniejszych czasach ogromną popularnością. Im coś jest bardziej atrakcyjne, tym częściej się to stosuje, a atrakcyjne sposoby prezentowania nowej oferty zawsze cieszą się zainteresowaniem. Graficy i koderzy oprogramowania w bardzo wielu sytuacjach z tego korzystają.

Sprawdź: pdf to flipbook.