Słodki hit z Instagrama 

Leave a comment

W ostatnim czasie praktycznie każdego dnia na Instagramie możemy ujrzeć niewyobrażalnie słodkie i urocze zabawki zwalczające stres. Bez wątpienia takie słodkie i urocze produkty mogą pochodzić jedynie z Japonii. Obecnie squishy cieszą się ogromną popularnością nie tylko w Japonii, ale także w Stanach Zjednoczonych.

Coraz częściej te urocze zabawki pokazują się także na polskim Instagramie, a niedługo przyjdzie prawdziwa fala popularności na te urocze cudeńka. Squishy to zwyczajnie niewiarygodnie urocza oraz wspaniale pachnąca zabawka zwalczająca stres. Jest to na niesamowicie plastyczne i mieści się w naszej dłoni. Na pewno nieraz mieliście do czynienia z podobnymi produktami, których celem było zwalczanie stresu przez ciągłe ściskanie. 
Oczywiście to nie funkcja w tym przypadku jest najważniejsza, niemniej jednak uroczy wygląd. Gdy wyłącznie zobaczycie, jakie urocze , a ponadto prześliczne są squishy, to zapragniecie posiadać chociaż jedno w swojej kolekcji. Na nieszczęście, niemniej jednak najprawdopodobniej na jednym się nie skończy, gdyż po prostu ciężko jest się oderwać od tych popularnych zabawek. Kształty oraz wzory i kolory squishies są prześliczne i ciężko jest się zdecydować na zakupienie tylko jednej sztuki. Poza tym ta popularna zabawka zwalczająca stres idealnie wygląda na zdjęciach na Instagramie. Wasi znajomi oszaleją, kiedy zobaczą u was na profilu te urocze zabawki zwalczające stres. O ile powiecie im, że w dodatku te zabawki pięknie pachnął, to na pewno w tej samej chwili pójdą wykonać zamówienie na stronie sklepu online.