Stylowy hotel w Krakowie

Leave a comment

Serdecznie zapraszamy do stylowego hotelu Florian, położonego w bliskim sąsiedztwie centrum Krakowa. Ten elegancki hotel w Krakowie oferuje komfortowe miejsca noclegowe w przytulnych pokojach i apartamentach. Proponowane wnętrza cechują się rewelacyjną aranżacją, która spowoduje, że każdy gość poczuje się tu jak w domu. A dodatkowo, nasz kameralny hotel Kraków Florian dysponuje gustowną salą restauracyjną, gdzie podajemy wyśmienite śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, wliczone w cenę noclegu.

Florian, dokładnie tak samo jak każdy, szanujący się hotel w Krakowie, odznacza się przyjazną i dyskretną obsługą, indywidualnym podejściem do gościa oraz dodatkowo realizacją usług na bardzo wysokim poziomie.

Nasz hotel Kraków Florian jest też idealnym miejscem dla gości biznesowych. U nas znajdziecie Państwo ciszę i spokój, tak niezbędne podczas wypadów służbowych. A dodatkowo, klientom firmowym oferujemy przestronną i nowocześnie zaaranżowaną salę konferencyjną. Znajdą w niej Państwo niezbędny w trakcie każdej konferencji i szkolenia sprzęt multimedialny oraz bezprzewodowy dostęp do internetu.

Dużym wyróżnikiem obiektu hotelowego jest jego położenie. Nasz hotel w Krakowie ulokowana jest w niewielkiej odległości od centrum miasta, dzięki czemu komunikacja z najważniejszymi atrakcjami jest szybka i sprawna, przy jednoczesnym zachowaniu cichej i spokojnej atmosfery, panującej w okolicy.

O ile chcielibyście się Państwo dowiedzieć więcej na temat Hotelu Florian, zapraszamy na stronę internetową: www.hotel-florian.pl. Gwarantujemy, że nasz hotel Kraków Florian spełni nadzieja nawet najbardziej wymagających gości.

Sprawdź: hotel Kraków