Tępienie szkodników

Leave a comment

Wytępienie nieproszonych gości z naszego domu na nieszczęście nie jest wcale takie proste. Znakomita większość preparatów do użytku domowego znajdujących się w sklepach jest całkowicie nieskuteczna w walce z karaluchami lub pluskwami (polecam: dezynfekcja). Nie tylko silniejsze osobniki spokojnie oprą się tym środkom, ale głównie złożone jajeczka.

Jeśli w waszym domu pojawiła się samica karalucha, to możecie mieć pewność, że w ciągu najbliższych kilku dni wyklują się nowe. Jajeczka karaluchów są miniaturowe, więc z całą pewnością nie uda wam się ich znaleźć , a oprócz tego pozbyć ze własnego mieszkania. Niestety odpluskwianie nie jest wcale takie proste, jak mogłoby się wydawać, dlatego warto podjąć współpracę z najlepszymi profesjonalistami.
Obecnie w każdym większym mieście w Polsce można wyszukać fachową firmę oferującą zwalczanie prusaków i karaluchów (polecana strona: zwalczanie prusaków i karaluchów). Z pomocą fachowców uda wam się wreszcie z dobrym skutkiem pozbyć wszystkich insektów z waszego domu. W wyznaczonym terminie w waszym domu pojawią się pracownicy firmy wraz ze sprzętem niezbędnym do przeprowadzenia skutecznej dezynfekcji. Jest to dość szybki proces i nie powinien potrwać dłużej, niż kilkadziesiąt minut. Niestety po przeprowadzonej dezynfekcji odradza się spędzania czasu w mieszkaniu lub domu. Powinniście otworzyć kilka okien , a dodatkowo udać się do przyjaciół albo wspólnie spędzić czas z familią w miejscowości. Specjalistyczne preparaty zwalczające karaluchy , a ponadto pluskwy wraz z jajeczkami są trujące i mogą powodować mdłości u dorosłego człowieka. Warto zatem ewakuować wszystkich domowników na kilka godzin po przeprowadzonej dezynfekcji.

Źródło informacji: zwalczanie pluskwy.