Wybierz dobre konto – eKonto

Posiadanie konta bankowego jest w teraźniejszych czasach rzeczą naturalną, nawet konieczną. Bez konta bowiem trudno funkcjonować. Przelewy wynagrodzenia, opłacanie rachunków, bezpieczeństwo środków pieniężnych – z kontem osobistym jest to wiele łatwiejsze. 

Posiadanie konta bankowego, w opinii wielu osób, wiąże się z kosztami. To naturalnie można zrozumieć, przez wiele lat bowiem banki nauczyły klientów, iż konto osobiste kosztuje. Od dawna natomiast jest przeciwnie. konto osobiste może być darmowe. 

Darmowe konto bankowe pojawia się w reklamach wielu banków, nie w każdej chwili natomiast reklama ma cokolwiek wspólnego z rzeczywistością. Darmowe konto, okazuje się darmowe, pod warunkiem posiadania na nim sporych środków finansowych albo spełnienia innych warunków. Nie w każdym momencie natomiast tak jest. Idealnym przykładem darmowego konta, jest konto w Mbank. 

Konto w tym banku, ma możliwość być naprawdę darmowe, choć w sytuacji unikania płatności kartą, bank ma możliwość doliczyć minimalną opłatę za posiadanie karty. Należy jednakże dodać, że to jedyne koszty, Konto jest faktycznie darmowe i a dodatkowo ma kilka zalet. Konto Mbanku to ekonto, z dostępem przez Internet, ewentualne telefon. Dostęp przez Internet to bardzo ważne udogodnienie. Bez konieczności wizyt w banku, można bowiem dokonać wszelkich bankowych operacji i nie zapłacić za to ani złotówki kosztów. 

Jeśli więc konto, to jedynie darmowe. W niektórych bankach o nie nieprosto, w Mbanku jest dostępne od lat. Polecam więc rozważyć założenie takiego konta, posiadać je i nie ponosić z tego powodu żadnych kosztów.

Więcej treści: mBank.