Wysokiej jakości magnes do klipsów antykradzieżowych 

Leave a comment

W dwudziestym pierwszym wieku klipsy antykradzieżowe stały się priorytetowym wyposażeniem renomowanych butików odzieżowych oraz sklepów z elektroniką. Jest to jeden z najlepszych możliwości na zabezpieczenie swoich towarów przed kradzieżą, dlatego wiele firm jest gotowych inwestować własne środki finansowe w tej rewolucyjny system. Niestety klipsy te posiadają też swój minus, czyli są bardzo trudne do zdjęcia.

Jest to bez wątpienia ich również ogromnym plusem, gdyż złodziei nie jest wstanie zdjąć klipsa z ubrania lub sprzętu elektronicznego. Sprzedawcy muszą zostać jednak wyposażeni w specjalne urządzenie do szybkiego zdejmowania klipsów bez ryzyka uszkodzenia sprzedawanego produktu. 
Otwieracz do klipsów typu GOLF perfekcyjnie sprawdzi się w każdym sklepie, gdyż jest to bardzo niezbyt duże i poręczne urządzenie. Bez najmniejszego problemu będziecie mogli zamontować go przy samej kasie, gdyż nie zajmuje dużo miejsca. Produkt ten jest wyposażony w bardzo silny magnes do klipsów, zatem za każdym razem bezproblemowo poradzicie sobie z odczepieniem klipsa od ubrania lub sprzętu elektronicznego. Jest to rzeczywiście fenomenalny produkt na polskim rynku, który warto posiadać w swoim sklepie, aby ekspresowo ściągnąć klipsa i zapakować w torebkę zakupiony przez klienta produkt. Dalszym wyróżnikiem tego klipsa jest bardzo niska jego cena. Klips możecie kupić za około sto złotych, co zdecydowanie nie jest zbyt dużą stawką za ten idealny produkt, który jest niezbędnym elementem waszego fachowego systemu antykradzieżowego. 

Więcej: magnes 12000GS .