Zwiedzamy Kraków

Leave a comment

Mają zamysł Państwo pobyt w Krakowie? Poszukują Państwo wygodnego lokum, stanowiącego podstawę wypadową do zwiedzania tego pięknego historycznego ośrodki miejskie?

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty apartamentów w Krakowie. Mieszkania są rozmieszczone w różnych częściach ośrodki miejskie, w pobliżu priorytetowych szlaków komunikacyjnych, jak i na uboczu ośrodki miejskie. Nasze apartamenty w Krakowie to coś więcej niż wygodna przystań w czasie podróży. Ich usytuowanie zapewnia szybki dostęp do najważniejszych zabytków ośrodki miejskie , a oprócz tego gwarantuje chwile wytchnienia od miejskiego gwaru i zgiełku. Nasze apartamenty w Krakowie są innowacyjne, dobrze wyposażone, czyste i zadbane. Właściwie każdy z apartamentów składa się z przynajmniej jednej sypialni, kuchni , a oprócz tego łazienki. Dają naszym gościom wygodę i niezależność a ichniejszym świetna lokalizacja umożliwia chwilowego relaksu czy odświeżenia oraz dalszej kontynuacji zwiedzania magicznego Krakowa. Zapewniamy, że nasza oferta z pewnością sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagającego turysty. Nasze apartamenty to komfort i wygoda za niewygórowaną cenę. Nasze wieloletnie praktykę daje Państwu pewność, że pobyt w Krakowie okaże się niezapomnianym przeżyciem.

Nasza oferta obejmuje także wycieczki zorganizowane w samym Krakowie , a dodatkowo jego okolicach np. Kopalnia Soli w Wieliczce, a także transfery z lotniska. Istnieje również sposobność zorganizowania wycieczek do zimowej stolicy Polski- Zakopanego.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą dokładną ofertą na stronie internetowej , a dodatkowo do dokonywania rezerwacji w Internecie.