A Ty, zacząłeś już uczyć się języka angielskiego?

Szukasz szkoły językowej, która umożliwi twojemu dziecku z dobrym skutkiem nauczyć się języka angielskiego, bez stresu i wielogodzinnej edukacji słówek? A może sam szukasz kursu języka angielskiego, który nie tylko i wyłącznie jasno przedstawi wszystkie konieczne struktury gramatyczne, niemniej jednak również pokaże ci jak wykorzystać je w mowie potocznej? Szkoła języka angielskiego One2three to nie tylko nauka, niemniej jednak głównie znakomita zabawa i radość z nauki języka obcego, która umożliwi ci na łatwe przyswojenie materiału, bez konieczności spędzania wielu godzin nad książkami.
Angielski Toruń – nauka na wielu poziomach
To, co odznacza naszą szkołę językową na tle konkurencji to sposobność edukacji języka angielskiego na wielu różnorakich poziomach, bez względu na wiek czy umiejętności językowe. Właściwie każdy z oferowanych przez nas kursów wykonany jest specjalnie dla danej grupy wiekowej, co umożliwia na idealne dopasowanie sposobu nauczania do każdego uczestnika.

Oferujemy również kompleksowe przygotowanie do egzaminów z języka angielskiego takich jak egzamin ósmoklasisty czy matura, zarówno na poziomie głównym jak i rozszerzonym.
Szkoła Językowa Toruń Cennik
Koszt pojedynczych zajęć w szkole językowej One2three zależy przede wszystkim od wieku jego uczestników oraz samego celu uczestnictwa zajęć (zdanie matury, płynna komunikacja). W przypadku kursów dla dzieci, dorosłych i młodzieży cena wynosi mniej więcej 23 pln za godzinę zajęć. Kurs przygotowujący do matury to wydatek rzędu 32 pln natomiast w przypadku zajęć indywidualnych cena wynosi 105 złote.

Więcej informacji: Szkoła Językowa Toruń Cennik.