Gdzie nocować w Krakowie

Leave a comment

Planują Państwo pobyt w Krakowie? Szukają Państwo wygodnego lokum, stanowiącego podstawę wypadową do zwiedzania tego pięknego historycznego miasta?

Zapraszamy do skorzystania z mojej oferty apartamentów w Krakowie. Mieszkania są rozmieszczone w różnorakich częściach ośrodki miejskie, w pobliżu priorytetowych szlaków komunikacyjnych, jak i na uboczu miasta. Nasze apartamenty w Krakowie to coś więcej niż wygodna przystań w czasie podróży. Ich usytuowanie zapewnia szybki dostęp do najważniejszych zabytków ośrodki miejskie , a ponadto gwarantuje chwile wytchnienia od miejskiego gwaru i zgiełku. Nasze apartamenty w Krakowie są nowoczesne, należycie wyposażone, czyste i zadbane. Prawie każdy z apartamentów składa się z przynajmniej jednej sypialni, kuchni , a oprócz tego łazienki. Dają naszym gościom wygodę i niezależność a ich świetna lokalizacja pozwala chwilowego relaksu czy odświeżenia , a dodatkowo kolejnej kontynuacji zwiedzania magicznego Krakowa. Gwarantujemy, że nasza oferta ze stuprocentową pewnością sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagającego turysty. Nasze apartamenty to wygodę i wygoda za niewygórowaną cenę. Nasze wieloletnie doświadczenie daje Państwu pewność, że pobyt w Krakowie okaże się niezapomnianym przeżyciem.

Nasza oferta obejmuje także wycieczki zorganizowane w samym Krakowie , a oprócz tego jego okolicach na przykład. Kopalnia Soli w Wieliczce, a także transfery z lotniska. Istnieje również możliwość zorganizowania wycieczek do zimowej stolicy Polski- Zakopanego.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą staranną ofertą na stronie internetowej , a ponadto do dokonywania rezerwacji on-line.