Nocujemy w Krakowie

Leave a comment

Każda osoba, która planuje podróż do Krakowa, wyszukuje noclegu. Noclegów w Krakowie można szukać w podstawie noclegowej. W wyszukiwarce Google jest zapisanych multum stron, które zbierają oferty noclegowe z tego ośrodki miejskie. Można w znaleźć noclegi Kraków w Hiltonie, który powinno się do jednych z najdroższych hoteli w Krakowie i ogólnie rzecz biorąc w Polsce. Hotel znajdują się blisko krakowskiego Kazimierza i kusi strefę biznesu nie tylko możliwością wypoczynku w bardzo komfortowych pokojach, ale również możliwością zorganizowania w tym hotelu konferencji na kilkaset osób.

Jeśli nasz budżet jest okrojony i interesują nas zdecydowanie tańsze noclegi, warto sięgnąć po oferty hoteli butikowych, w których spędzimy noc już za sto PLN. Hotele butikowe robią w ostatnich czasach prawdziwą furorę. Są to bardzo dobre miejsca dla osób, które poszukują miejsca na nocleg Kraków dla całej rodziny. Zwykle są umiejscowione w starych kamienicach i organizowane są przez rodowitych mieszkańców Krakowa.

Mężczyźni i kobiety, które dysponują kwotą  mniejsza niż 50 zł na Kraków nocleg, mogą wybrać się do hostelu, w którym każda osoba, która ma legitymację studencką dostanie pokój już za dwadzieścia PLN. Nie jest to kilka, jednak zapłacenie niskiej ceny za nocleg spowoduje, że będziemy musieli na nieszczęście dzielić swój pokój razem z innymi turystami.

Opcją pośrednią wśród spaniem w hostelu całym hałaśliwych studentów, a drogim Hiltonem dla osób, które równocześnie nie preferują spać w hotelu butikowym będą noclegi w hotelach znajdujących się na obrzeżach Krakowa. Są to hotele, w których noclegi znajdziemy już za 40 złotych za osobę.