Reklamy w Gdańsku

Leave a comment

Pewnie wielu z nas zastanawia się skąd biorą się te wielkie bilbordy, skąd na mieście zlokalizowana jest tyle ulotek i reklam. Otóż nie jest to skomplikowane do zweryfikowania. Druk reklamowy Gdańsk to jedne z w ogromnej liczbie przypadków stosowanych w tych regionach postaci reklamowych. Ze względu na ich wielkość są łatwo zauważalne, poza tym można na nich umieścić więcej tekstów , a oprócz tego obrazków.

Następne – drukowanie ulotek Gdańsk – jest możliwe, że najłatwiejszym, najtańszym i najpowszechniejszym typem reklamowania się. Takie ulotki mogą trafić do wielu domów dzięki osobom, które możemy zatrudnić, a one dla nas w zamian będą roznosić takowe ulotki po osiedlach miasta lub wsiach w regionie. Dodatkowe takie osoby mogą też stanąć z ulotkami na bardzo zagęszczonej i w zdecydowanej większości przypadków uczęszczanej ulicy, dzięki czemu będą mogli dawać te reklamy innym.

Pewnie ciekawi was skąd się to wszystko bierze. Odpowiedź jest prosta. Drukarnia Gdańsk „AKWILON” zajmuje się takimi usługami. Ich głównymi usługami są: druk cyfrowy, który realizują od 1 sztuki; druk wielkoformatowy – w tym banery i plakaty; drukarstwo oraz dodatkowo reklamy.

Jeśli chodzi o parametry techniczne przed przygotowaniem reklam, trzeba zachować wiele zasad. Jednocześnie chciałbym nadmienić, że organizując swój projekt, należy dla każdego formatu pliku zachować inne parametry. I tak oto do pliku w formacie TIFF nie możemy dodać warstw (obraz musi być spłaszczony) i należy go skompresować do LZW lub ZIP. W PDF powinniśmy czcionki zamienić na krzywe. Tym sposobem dochodzimy do parametrów stałych, które dla każdego formatu plików powinny być takie same: format 1:1, rozdzielczość grafiki 300dpi i kolory typu CMYK.

Zobacz: drukarnia offsetowa Gdańsk.