Snapchat- nowy sposób komunikacji

Leave a comment

Internet w tych czasach jest zasadniczym miejscem komunikacji nie tylko nastolatków. Podobnie „klikają” ze sobą też dorośli. Jednakże młodzieży jest tutaj spora większość. Wiele aplikacji na system operacyjny Android jest tworzonych aktualnie dla młodych.

Jedną z nich jest snapchat. Polega ona na tym, iż dwie chłopcy i dziewczęta wysyłają sobie nawzajem fotografię snapchat stał się przez to bardzo modny, ponieważ obrazy ze snapchata znikają po kilku sekundach. Dzięki temu można swobodnie wysyłać głupie miny czy prywatne sprawy bez obawy, że ktoś niechciany je zobaczy lub gdzieś je udostępni. Nastolatkowie uwielbiają tą aplikację poprzez kolejną możliwość: przerabiania zdjęć. I nie tylko za to. W snapchacie można wysyłać sobie też krótkie filmiki, dzięki którym możemy się pochwalić tym, co w tej chwili realizujemy, gdzie i z kim jesteśmy, czy taką drobnostką, jak to można co jemy. Ze stuprocentową pewnością w wielu chwilach zdjęciem możemy przekazać dużo więcej, niż normalną wiadomością tekstową. A do snapchata potrzebne nam jest tylko wi-fi, bądź Internet!

Bardzo trudno znaleźć minus snapchat Polska i w praktyce w każdym państwie na świecie ma możliwość ściągnąć tą aplikację za darmo. Dzięki temu każdy z nas bez żadnych opłat posiada prawo korzystać z tej aplikacji. Musimy tylko posiadać zainstalowany na telefonie system operacyjny Android i dostęp do Internetu. Dzięki tym dwóm rzeczom możemy już korzystać z tej aplikacji zawsze.

Podobno nawet najwięksi przywódcy światowi w pewnych przypadkach wysyłają snapy do spersonalizowanych żon. Dlaczego zatem nie możesz ichniejszym wysyłać także ty?

Sprawdź sam: zdjęcia ze snapchata.