Dobry hotel w Wałbrzychu – noclegi Wałbrzych

Leave a comment

Hotel ibis styles powinno się do najlepiej przyszłościowych obiektów hotelowych w regionie. Oferuje wspaniałe pokoje na najwyższym poziomie, doskonałą kuchnię i bez liku atrakcji i udogodnień dla całej rodziny. Hotel Wałbrzych jest idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi. W katalogu usług/produktów hotelu ulokowane są pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz rodzinne studia. Każdy z gości może bez ograniczenia skorzystać ze wszystkich udogodnień hotelu.

Gości uzyskują dostęp do darmowego parkingu. Śniadania są serwowane w ramach bufetu szwedzkiego. Śniadanie jest urozmaicone i podawane w wielkiej rozpiętości czasowej, dzięki czemu właściwie każdy z gości z całą pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Noclegi Wałbrzych można spędzić w bardzo przyjemnych i gustownie urządzonych pokojach. Na potrzeby rodzin z dziećmi zrobione zostały łóżeczka i foteliki do karmienia dla dzieci. Można też korzystać z podgrzewacza do butelek.

Cena za pokój obejmuje formułę all inclusive, w ramach której goście posiadają dostęp do pokoju i bogatego śniadania, niemniej jednak mogą korzystać również z sauny, z urządzeń biurowych, dzięki którym można wydrukować dokumenty, korzystać z bezpłatnego parkingu.

Hotel oferuje też sposobność przebywania na terenie obiektu zwierząt. Od każdej osoby czworonożnego pupila pobierana jest natomiast opłata w ustalonej wysokości.

W hotelu odbywają się też spotkania biznesowe, szkolenia i konferencje. Hotel dysponuje idealnym zapleczem: wspaniałymi salami szkoleniowymi, które są wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty.

Więcej: noclegi Wałbrzych.