Excel nie taki straszny

Leave a comment

Warto przeglądnąć kilkanaście przykładowych ofert pracy, by łatwo zauważyć, że jedną z w większości wymaganych kwalifikacji jest biegła znajomość exela. Jest to w szczególności ważne szczególnie wtedy, kiedy marzy nam się posada w korporacji. Warto jednak pamiętać, że na rozmowie kwalifikacyjnej możemy spodziewać się bardzo konkretnych pytań, a dosłownie testu potwierdzającego naszą znajomość  arkuszy kalkulacyjnych. Jeżeli już więc nie jesteśmy pewni indywidualnych umiejętności, polecam zainwestować w kurs excel (excel poradnik).

Ktoś ma możliwość stwierdzić: wszak mogę nauczyć się tego we własnym zakresie. I rzeczywistości tak jest, bowiem w sieci można odnaleźć kilka darmowych samouczków. Jednak nieproste pojęcia i niejasne instrukcje szybko potrafią zniechęcić. W dodatku nie zawsze dotyczą akurat tej wersji pakietu Office, którą w chwili obecnej używamy. Dlatego także warto szkolić się pod okiem profesjonalistów. Kobiety i mężczyźni, nie tylko przekażą nam praktyczną wiedzę, niemniej jednak również rozwieją wszelkie sugestie. Prócz tego – otrzymamy zaświadczenie albo certyfikat, który potwierdzi nasze kwalifikacji. Niewątpliwie będzie to dobrze widziane przez rekruterów (więcej: nauka excela).

O ile trudno nam wygospodarować odpowiednią ilość czasu, by wziąć udział w kursie stacjonarnym, alternatywą jest kurs excel online. W domowym zaciszu, z kubkiem dobrej kawy w ręce, możemy poznawać nowe funkcje arkuszy. Nauka excela on-line jest więc nie tylko skuteczna, niemniej jednak i przyjemna. Dodatkowo, zdecydowana większość internetowych kursów też kończy się certyfikatem, który możemy potem własną pracą wydrukować.

Sprawdź: excel formuły.