Hobby – rękodzieło – kartki okolicznościowe

Leave a comment

Urodziny, imieniny i inne okazje tj. ślub wymagają adekwatnej oprawy. Kartki okolicznościowe na każdą okazję powinny być wyjątkowe. To w końcu dzięki nim zostaniemy zapamiętani, a jubilat czy solenizant u którego byliśmy na przyjęciu zapamięta nasze życzenia na w każdym momencie.

Kartka na urodziny ma wartość sentymentalną, nawet po latach miło wrócić do dawnych wspomnieć i przypomnieć sobie chwile, kiedy razem z rodziną i przyjaciółmi świętowaliśmy kolejne urodziny.

Kartka na urodziny powinna być wyjątkowa, najlepiej sprawdzają się kartki handmade, jeżeli chcemy aby osoba obdarowywana była jeszcze bardziej zadowolona z prezentu.

Kartki handmade są dostępne w wielu wzorach, kolorach, a każda jest dobrze dopasowana do okazji i spersonalizowana. Prawie każdy z nas lubi dostawać spersonalizowane prezenty, dlatego taka kartka będzie miała o kilka większą wartość, niż zwyczajne kartki ze sklepu, drukowane w milionach egzemplarzy.

Kartki okolicznościowe są pamiątką na kompletne życie, zdecydowana większość z nas ma w domu pudełka pełna kartek ze ślubu, urodzin, rocznicy czy innego wydarzenia. Skoro dla nas są to tak ważne pamiątki, pozwólmy innym też uzbierać pudełko pełne kartek poprzez kupowanie najładniejszych kartek z życzeniami jakie spotkamy. Kartki handmade za każdym razem będą mile widziane, niezależnie od okazji, dlatego polecam w nie zainwestować i sprawić przyjemność drugiej osobie, która poczuje, że ta kartka była robiona obecnie dla niej.

Kartki okolicznościowe to znacząca pamiątka, wybierzmy taką, która będzie spersonalizowana.