Oprawa ślubu – biały dywan

Ślub to wielkie wydarzenie w życiu każdej zakochanej pary. Do tego dnia opracowujemy się przez długi czas, bacząc na każdy szczegół. Oprawa ślubu jest  niesłychanie znacząca, ponieważ daje możliwość na zyskanie wyjątkowej, uroczystej atmosfery.

Młode Pary przywiązują dużą wagę nie tylko do swojego wyglądu, niemniej jednak też do wyglądu otoczenia. Ogromne znaczenie posiada klimat, jaki uda się dostać w kościele. Zazwyczaj wybieramy kościół parafii jednego z przyszłych małżonków, niemniej jednak Narzeczeni nierzadko decydują się na wyszukanie klimatycznego, małego kościółka w malowniczej miejscowości, albo okazałej, bogato zdobionej bazyliki. Niezależnie od rodzaju wybranej świątyni, powinno się ją w dodatku udekorować. Poza dekoracji w formie kwiatów, warto zadbać o biały dywan ślubny, który nada dostojności chwili przemarszu Narzeczonych do ołtarza.

Dywan na ślub ma nie tylko estetyczne znaczenie, pełni także dodatkową funkcję ochronną dla białej sukni Pani Młodej. Kościoły posiadają zwykle kamienną posadzkę, po której codziennie przechodzi dużo osób. Ułożenie dywanu na drodze, którą w kościele pokonuje Młoda Pani, pozwoli uniknąć zabrudzeń w dolnych partiach sukni , a ponadto na trenie.

Biały dywan z kolei to perfekcyjne rozwiązanie na ślub w plenerze. Pomoże zaznaczyć uroczysty charakter wydarzenia , a oprócz tego pięknie będzie współgrał z wizerunkiem Młodej Pary. Będzie też świetnym rekwizytem, który rozjaśni wizualnie zbyt ciemny kościół.

Dzień ślubu to jedyny taki dzień w życiu, dlatego należy zadbać dosłownie o najdrobniejsze detale. W późniejszym czasie ma możliwość nie będziemy o Wam pamiętać, niemniej jednak oprawa wizualna posiada również niebagatelne znaczenie dla obrazów, utrwalonych na ślubnej zdjęć, czy filmie z uroczystości.