Zadbaj o paznokcie – manicure hybrydowy

Leave a comment

Ładne dłonie ważne są dla każdej kobiety. Dłonie stanowią pewną wizytówkę kobiety i każda stara się utrzymać je w jak właściwym stanie. Jednocześnie, ogromną ozdobą tych dłoni są paznokcie.

Paznokcie to coś na co zwracają uwagę nie tylko kobiety, ale też mężczyźni, dosłownie o ile się do tego nie przyznają. To 1szy element, który przyciąga wzrok, mówi o kobiecie i wydaje jej niezbite świadectwo. Wystarczy sobie jedynie przypomnieć, na co spojrzeliśmy ostatnimi czasy witając się z kobietą? Z całą pewnością, czy posiada piękne i modne paznokcie.

Dziś zadbane paznokcie wyglądają nieco zupełnie inaczej niż jeszcze wiele miesięcy temu. Moda się zmienia, ewoluuje, bardzo podobnie trendy w dekorowaniu paznokci się zmieniają. Warto być na bieżąco, polecam śledzić zmiany i najnowsze trendy, bo dzięki temu można sobie zyskać kilka punktów pod kątem stylu. Natomiast, utrzymanie pięknych i zadbanych paznokci nie jest łatwe, priorytetowo dla pracującej kobiety. Rozstrzygnięciem jest manicure hybrydowy.

To doskonały wynalazek, który bez niszczenia płytki paznokciowej umożliwia na utrzymanie koloru na paznokciach przez dwa do trzech tygodni. Lakier nie odpada, nie odpryskuje, doskonale się trzyma. Idealny dla zapracowanej i zabieganej kobiety, która preferuje być szykowna, ale nie ma na to zbyt wiele czasu.

Innym wyjściem ma możliwość być też manicure akrylowy. To również rozwiązanie bardzo stateczne i szalenie komfortowe. Kolor się trzyma, nie odpryskuje i nie odpada. Wystarczy wyłącznie poświęcić chwilę u kosmetyczki na wykonanie takiego manicure i można cieszyć się zadbanymi paznokciami.

Zobacz tutaj: manicure hybrydowy.