Klik i robisz co chcesz – e-marketing

Leave a comment

W jaki sposób wiadomo, w teraźniejszych czasach Internet podbija największe rynki światowe. Dziś wszystko można załatwić za poradą w chwili obecnej ogólnoświatowej sieci komputerowej. Kiedyś nie do pomyślenia było to, że możliwa będzie komunikacja z milionem osób na całej kuli ziemskiej. Dziś jest to rzeczą tak normalną, że tak de fakto o tym zapominamy.
Zapominamy ile zawdzięczamy pomysłu połączenia kilku komputerów, którą przedstawił w 1960 roku Licklider, a którą dwa lata w przyszłości wykonał Paul Baran. I choć mogłoby się wydawać, że aktualny poziom informatyki jest już na tyle duży, że większy być już nie może, to z całą pewnością jesteśmy w błędzie. Informatyka i technologią w szybkim tempie się rozwija i rozwijać będzie. Na efekty zapewne długo czekać nie będziemy…

A co dziś Internet nam oferuje? Głównie są to strony internetowe, dzięki którym firma albo pojedyncza jednostka ma możliwość się lansować i rozwijać. Za pośrednictwem strony www, przedsiębiorcy mogą sprzedawać, kupować, wymieniać wszelakiego rodzaju wspaniała. Są w stanie rozkręcić swój biznes, który na początku mógł się wydawać niezwykle nieznaczny i zwyczajny. Internet – można rzec – jest dźwignią handlu. Coraz modniejsze staje się promowanie w tym momencie tam niż przykładowo w telewizji. Dlaczego? Ponieważ reklama w sieci jest zdecydowanie tańsza. Dziś za radą poczty internetowej (tzw. e-marketing) rozsyłane są wirtualne „ulotki reklamowe” (konwersja). W ten metodę zainteresowany ma możliwość trafić do bardzo dużego grona potencjalnych kontrahentów – dosłownie tych zagranicznych. I choćby wielu z nas nie lubi, kiedy jego skrzynka zasypywana jest takimi banerami, to jednakże dla reklamodawcy (zobacz: e-marketing) jest to istna pożywka – wystarczy wejść w link nic przy tym nie robiąc, ażeby zasilić jego konto! Podsumowując, jeżeli chcesz zaistnieć na rynku realnym, najpierw postaw na ten wirtualny. Efekty będą zaskakujące.

Sprawdź: strony internetowe.