Nauka języków obcych

Szukasz szkoły językowej, która pozwoli twojemu dziecku skutecznie nauczyć się języka angielskiego, bez stresu i wielogodzinnej nauki słówek? A może sam szukasz kursu języka angielskiego, który nie tylko i wyłącznie jasno przedstawi wszystkie konieczne struktury gramatyczne, niemniej jednak też pokaże ci jak wykorzystać je w mowie potocznej? Szkoła języka angielskiego One2three to nie tylko i wyłącznie nauka, niemniej jednak głównie wspaniała zabawa i przyjemność z nauki języka obcego, która umożliwi ci na proste przyswojenie materiału, bez konieczności spędzania wielu godzin nad książkami.
Angielski Toruń – nauka na wielu poziomach
To, co odróżnia naszą szkołę językową na tle konkurencji to możliwość edukacji języka angielskiego na wielu różnorakich poziomach, bez względu na wiek czy umiejętności językowe. Każdy z oferowanych przez nas kursów utworzony jest specjalnie dla danej grupy wiekowej, co daje możliwość na doskonałe implementację sposobu nauczania do w zasadzie każdego uczestnika.

Oferujemy także kompleksowe przygotowanie do egzaminów z języka angielskiego takich jak egzamin ósmoklasisty czy matura, zarówno na poziomie kluczowym jak i rozszerzonym.
Szkoła Językowa Toruń Cennik
Koszt pojedynczych zajęć w szkole językowej One2three zależy przede wszystkim od wieku jego uczestników oraz samego celu uczestnictwa zajęć (zdanie matury, płynna komunikacja). W przypadku kursów dla dzieci, dorosłych i nastolatków cena wynosi mniej więcej 23 zł za godzinę zajęć. Kurs przygotowujący do matury to wydatek rzędu 32 zł jednak w przypadku zajęć indywidualnych cena wynosi 105 złote.

Zobacz także: Szkoła Językowa Toruń Cennik.