Nocujemy w Krakowie

Leave a comment

Każda osoba, która planuje podróż do Krakowa, poszukuje noclegu. Noclegów w Krakowie można szukać w bazie noclegowej. W wyszukiwarce Wyszukiwarkę jest zapisanych multum stron, które zbierają oferty noclegowe z tego aglomeracje. Można w znaleźć noclegi Kraków w Hiltonie, który powinno się do jednych z najdroższych hoteli w Krakowie i w ogólności w Polsce. Hotel ulokowane są blisko krakowskiego Kazimierza i kusi strefę biznesu nie tylko możliwością wypoczynku w bardzo komfortowych pokojach, niemniej jednak też możliwością zorganizowania w tym hotelu konferencji na kilkaset osób.

Jeśli nasz budżet jest okrojony i interesują nas zdecydowanie tańsze noclegi, należy sięgnąć po oferty hoteli butikowych, w których spędzimy noc już za sto PLN. Hotele butikowe robią w ostatnich czasach prawdziwą furorę. Są to dobre miejsca dla osób, które poszukują miejsca na nocleg Kraków dla całej rodziny. Zwykle są umiejscowione w starych kamienicach i przeprowadzane są przez rodowitych mieszkańców Krakowa.

Mężczyźni i kobiety, które dysponują kwotą  mniejsza niż 50 PLN na nocleg Kraków, mogą wybrać się do hostelu, w którym każda osoba, która ma legitymację studencką dostanie pokój już za dwadzieścia złotych. Nie jest to kilka, jednakże zapłacenie niskiej ceny za nocleg spowoduje, że będziemy musieli na nieszczęście dzielić swój pokój razem z innymi turystami.

Opcją pośrednią pomiędzy spaniem w hostelu całym hałaśliwych studentów, a drogim Hiltonem dla osób, które jednocześnie nie chcą spać w hotelu butikowym będą noclegi w hotelach znajdujących się na obrzeżach Krakowa. Są to hotele, w których noclegi znajdziemy już za 40 PLN za osobę.