Płyniemy do innego kraju – promy Szwecja

Leave a comment

Marzy się nam wycieczka do Szwecji? Nic zwyczajniejszego, wystarczy wyłącznie zarezerwować miejsce na promie i rozpocząć przygotowania do podróży. Tanie promy do Szwecji kursują przez cały rok, a bilet na ten środek transportu można kupić bez wychodzenia z domu, wystarczy tylko dostęp do internetu.

1szy krok to wyszukanie trasy przeprawy promowej. Mogą to być np tanie promy do Szwecji z Gdańska, jeżeli akurat to miasto jest dla nas najdogodniejszym portem do rozpoczęcia podróży. Przed rezerwacją biletu powinno się jeszcze wybrać przewoźnika, ceny biletów odróżniają się bowiem między sobą w współzależności od standardu środka transportu i udogodnień, jakie określony przewoźnik proponuje swoim kontrahentom. Zwracamy zatem uwagę na to, czy istnieje sposobność rezerwacji osobnej kajuty, sprawdzamy cenę za przewóz samochodu osobowego, którym będziemy kontynuować podróż, wyżywienie, dostępne na promie rozrywki, etc.

Przeglądanie dziesiątek ofert to żmudne zajęcie, dlatego warto korzystać z pomocy porównywarek cenowych na stronach zajmujących się rezerwacją miejsc na promach. Wystarczy wpisać np. promy do Szwecji ze Świnoujścia i sprawdzić wyniki. Po wyszukaniu najciekawszej naszym zdaniem propozycji powinniśmy już tylko kliknąć przycisk „rezerwuj bilet” i dokonać płatności. Następnie otrzymujemy na e-mail numer rezerwacji, który powinno się wydrukować i okazać przy odprawie promowej w porcie. Na podstawie tej rezerwacji wydawana jest nam karta pokładowa i po zakończeniu odprawy możemy się już delektować rejsem po Morzu Bałtyckim.

Więcej tutaj: tanie promy do Szwecji z Gdyni.