Rozwiązanie dla twojego mieszkania – farba tablicowa

Leave a comment

Twój maluch posiada niespełnione pokłady energii, wykorzystywane do upiększania otoczenia swoimi artystycznymi wytworami? Kredki, mazaki, kreda, a w pewnych sytuacjach dosłownie gołe ręce – takie narzędzia zbrodni ulokowane są w arsenale wykonawców tych niecnych zbrodni jakimi są niezliczone kolorowe ślady pozostawiane we wszelkich możliwych miejscach w domu, a szczególnie na ścianach, tak pieczołowicie malowanych przy okazji każdego remontu.

Zachowanie maluchów nie powinno dziwić – w końcu gdzieś muszą realizować swój artystyczny zapał. Gdzie to czynić, o ile nie na największej, najbardziej widocznej i zarazem najlepiej dostępnej powierzchni jaką są wszelkie możliwe ściany – czy to w pokoju dziecinnym, czy w salonie czy nawet i w kuchni?

Rozwiązanie tego dylematu może się wydawać dziecinnie zwykłe – powinno się stworzyć dziecku warunki do swobodnej realizacji osobistej swawolnej pasji. To bez sensu – powiesz. – Wszak mój Tomuś posiada pod dostatkiem materiałów do rysowania i robienia innych malunków. Kupiłam mu nawet specjalny blok papieru rysunkowego, który może zużywać do chce, a on i tak maże po ścianach – dodasz. A ma możliwość pójść drogą wybraną przez dziecko i udostępnić mu jedną ze ścian (na przykład w jego pokoju), tak ażeby mógł po nich rysować bez ryzyka kary ze strony rodzicielki? Jest praktyczne rozwiązanie, które to daje możliwość – farba tablicowa cena. Zapewne zanalizujesz sobie, że to z całą pewnością jakaś droga nowość. Nic z owych rzeczy. Jeżeli rozstrzygnięciem Twojego kłopotu z artystycznym usposobieniem dziecka jest farba tablicowa cena nie będzie stanowiła przeszkody nie do pokonania, Litr takiej farby kosztuje mniej niż rolka dobrej jakości tapety, a pomalujesz nią nawet ponad 10 metrów kwadratowych, czyli akurat tyle ile ma typowa ściana w pokoju dziecięcym.