Sen w podróży – hotele Wałbrzych

Leave a comment

Spotkania firmowe, szkolenia i konferencje są wydarzeniami, które za każdym razem muszą być zorganizowane na adekwatnie wysokim poziomie. Powinno się więc szukać hotelu, który sprosta wysokim wymaganiom organizatorów i zapewni okoliczności pobytu na najwyższym poziomie. Takim hotelem na 100 procent jest ibis styles, jeden z najbardziej przyszłościowych obiektów hotelowych na terenie Wałbrzycha i okolic.

Hotel jest nowocześnie wyposażany i oferuje swoim gościom bardzo wysoki standard usług. Goście mają możliwość zamówienia nocleg w pokojach jednoosobowych, dwuosobowych lub w pokojach rodzinnych. Na terenie obiektu akceptowana jest obecność zwierząt, za których pobyt wnosi się natomiast dodatkową opłatę.

Wszystkie pokoje posiadają swoją łazienkę, wykonaną z dbałością o właściwie każdy element.

Dla gości, którzy odwiedzają hotel Wałbrzych w towarzystwie rodziny i dzieci oferowany jest też cały szereg udogodnień. Dla dzieci można wypożyczyć łóżeczka do spania i podgrzewacze do butelek.

Goście hotelowi posiadają w cenie noclegu zapewnione śniadania. Jest ono podawane w formie bufetu szwedzkiego, z bardzo bogatą ofertą dań i przekąsek, zarówno na zimno w jaki sposób i na ciepło. W cenę pokoju jest także wliczona opcja all inclusive, która zawiera nie tylko noclegi Wałbrzych i śniadania ale gwarantuje też sposobność bezpłatnego zastosowania parkingu, dostęp do internetu , a ponadto sposobność używania urządzeń do drukowania różnych dokumentów. W bufecie można też bez ograniczenia skorzystać z kawy i herbaty.

Hotel jest utrzymany w najwyższym standardzie i z dbałością o właściwie każdy element. Nawet najbardziej wymagający gość z całkowitą czyli stu procentową pewnością będzie się w nim czuł bardzo zadowolony.

Sprawdź: ibis styles.