Wygodna podróż do Berlina – przejazd Szczecin Berlin i Poznań Berlin

Leave a comment

Berlin to niesamowicie ładne miasto z bogatą, obfitą w wiele ważnych dla historii świata wydarzeń. Nie dziwi mnie więc, że miasto te przyciąga sporo osóbe, a też jest odwiedzane przez ogromne liczby zwiedzających każdej osoby roku.

Hackesche Höfe to osiem odrestaurowanych i połączonych ze sobą dziedzińców. Okolica ta jest szczególnie lubiana przez osoby i zwiedzających, którzy lubią klimaty klubów z lat 90.

Odnawianie tego miejsca zakończyła się w 1997 roku, a samo w sobie stało się symbolem nowego, odrodzonego Berlina, w którym nie było już podziałów.

W kompleksie tym ulokowane są galerie sztuki, butiki, bary i restauracje. Prócz tego powinno się tą okolicę odwiedzić ze względu na teatr Chamäleon oraz Grosse Hamburger Strasse – ulice przy której upamiętniony jest żydowski cmentarz zniszczony w 1943 przez gestapo – Alter Jüdischer Friedhof.

Kolejnym miejscem, które warto ujrzeć jest Katedra Berlińska. Ta ewangelicka katedra powstała w latach w latach 1894-1905, a zaprojektowana została przez architekta Juliusa Carla Raschdorffa. Katedra utrzymana jest w stylu późnego, włoskiego renesansu. Jako ciekawostkę można nadmienić fakt, że w jej miejscu znajdowała się kiedyś mniejsza, barokowa budowla.

Opisane wcześniej opisy są wyłącznie namiastką wrażeń i możliwości, jakie może nam dać zwiedzanie Berlina. Jest to według wielu najpiękniejsze miasto Europy i nie metodę się temu stwierdzeniu przeciwstawić.

Dla osób które nie mają sposobności dojechania do Berlina autem nasza firma przedstawia fenomenalną ofertę!

Oferujemy przejazd Szczecin Berlin oraz przejazd Poznań Berlin.

W dodatku dla osób, które podróż wiążą z wyższym standardem umożliwiliśmy przejazd business class Poznan.

A zatem nie pozostaje nic, tylko życzyć miłej i owocnej podróży.

Zobacz tutaj: serwis limuzynowy Poznań.