Wygodna podróż do Berlina – przejazd Szczecin Berlin i Poznań Berlin

Leave a comment

Berlin to niesamowicie piękne miasto z bogatą, obfitą w wiele istotnych dla historii świata wydarzeń. Nie dziwi mnie więc, że miasto te przyciąga wiele osóbe, a także jest odwiedzane przez ogromne liczby zwiedzających każdej osoby roku.

Hackesche Höfe to osiem odrestaurowanych i połączonych ze sobą dziedzińców. Okolica ta jest szczególnie lubiana przez chłopcy i dziewczęta i zwiedzających, którzy doceniają klimaty klubów z lat 90.

Odnawianie tego miejsca zakończyła się w 1997 roku, a samo w sobie stało się symbolem nowego, odrodzonego Berlina, w którym nie było już podziałów.

W kompleksie tym znajdują się galerie sztuki, butiki, bary i restauracje. A dodatkowo należy tą okolicę odwiedzić ze względu na teatr Chamäleon oraz Grosse Hamburger Strasse – ulice przy której upamiętniony jest żydowski cmentarz zniszczony w 1943 przez gestapo – Alter Jüdischer Friedhof.

Dalszym miejscem, które warto ujrzeć jest Katedra Berlińska. Ta ewangelicka katedra powstała w latach w latach 1894-1905, a zaprojektowana została przez architekta Juliusa Carla Raschdorffa. Katedra utrzymana jest w stylu późnego, włoskiego renesansu. Jako ciekawostkę można nadmienić fakt, że w jej miejscu znajdowała się kiedyś mniejsza, barokowa budowla.

Omówione wcześniej opisy są tylko namiastką wrażeń i możliwości, jakie może nam dać zwiedzanie Berlina. Jest to według wielu najpiękniejsze miasto Europy i nie metodę się temu stwierdzeniu przeciwstawić.

Dla osób które nie posiadają sposobności dojechania do Berlina autem nasza firma przedstawia fenomenalną propozycję!

Oferujemy przejazd Szczecin Berlin , a dodatkowo przejazd Poznań Berlin.

W dodatku dla osób, które podróż wiążą z wyższym specyfikacją umożliwiliśmy przejazd business class Poznan.

A więc nie pozostaje nic, tylko życzyć miłej i owocnej podróży.

Zobacz tutaj: przejazd Berlin Szczecin.